Bursagraph Logo בורסה גרף לימודי שוק ההון לוגו

ללמוד לסחור עם אייל גורביץ'

האנליסט הטכני
המוביל בישראל

אייל גורביץ', מחלוצי האנליסטים הטכניים בישראל. מזה למעלה מ-20 שנה מלמד ומרצה במסגרות רבות: באקדמיה, בבנקים, בבתי ההשקעות ובמכללות פרטיות.

ללמוד לסחור עם מוטי כהן

האיש שלנו
בשווקים הבינלאומיים

מוטי כהן, סוחר ומשקיע בבורסות ארה"ב. יועץ לשירות איתותים ומנהל קבוצת הפייסבוק של בורסה גרף. מוטי משלב טכני ופונדמנטלי תוך שימוש בשיטות המסחר והניתוח החדישות בשוק.

ללמוד אג"חים עם דרור גילאון

15 שנים
של ניסיון בשווקי ההון

דרור גילאון, עוסק כ-15 שנה בתפקידים בכירים בשוק ההון בישראל (לשעבר מנכ"ל משותף במנורה-מבטחים), מתכנן פיננסי אישי, מרצה באקדמיה, כותב בעיתונות הכלכלית ובעלי האתר להאצת הידע וההון הפיננסי.

ללמוד מסחר בבורסה עם המרצים שלנו

ללמוד מהמקצוענים -
אצלך בסלון

פרטים נוספים
X
!שים לב מצוין!
הנייר נוסף לתיק האישי בהצלחה! הנייר נוסף לתיק האישי בהצלחה!
ביטול אישור
כניסה למערכת
X
כן אני רוצה לקבל עוד פרטים
X
צפייה בשיעור וקבלת מידע על הקורס
X

הקורסים שלנו למסחר והשקעות בשוק ההון

אייל גורביץ

קבוצת אימון עם אייל גורביץ'

ימי רביעי | 5 מפגשים | 19:30 עד 20:30
הגיע הזמן לקחת את הלימוד שלנו צעד אחד קדימה. בקורס אקח אתכם למסע בן חמישה מפגשים שבועיים בני שעה בכל פעם בשעות הערב כאשר המטרה היא לימוד ומסחר פרקטי: ארוך, בינוני, קצר, לונג ושורט. בארץ ובחו"ל. חיפוש הזדמנויות, בדיקת התוצאות ובחינת שיטות ואסטרטגיות מסחר.
מוטי כהן SmartTrader

קורס השקעות בנדל"ן באמצעות הבורסה REIT

ימי ראשון | 5 מפגשים | 18:00 עד 19:30
קרנות הריט מאפשרות לגוון את תיק ההשקעות המנייתי באפיק הנדל"ן שנחשב לנכס בטוח ויציב יותר ומייצר הכנסות משכירות משרדים ובתים למגורים. משקיעים רבים אמצו את קרנות הריט והגדילו יותר ויותר את המרכיב הזה בתיק ההשקעות.
קורס Reit Master ייתן לכם את הכלים לבנות תיק השקעות נדלן שיניב שכר דירה ממש כמו נכס פיזי.
אייל גורביץ

מסחר עצמאי בשוק ההון – הקורס הבסיסי

ימי רביעי | 10 מפגשים | 18:00 עד 19:00
הצטרפו לאלפי סטודנטים שכבר לקחו חלק בהצלחה ולמדו איך לסחור בשוק ההון בהצלחה. אייל גורביץ' האיש עם הניסיון והידע הכי עשיר בלימודי מסחר בשוק ההון ילמד אותך את שיטת תשע השאלות. במהלך הקורס תקבל הידע, הכלים והמיומנויות הנדרשות לפעולה בשוק ההון, כדי שתוכל להפוך להיות משקיע מיומן ולעשות כסף ממסחר בבורסה. אל תתפשר על פחות.
אייל גורביץ

מסחר מתקדם בשוק ההון – הקורס המתקדם

ימי רביעי | 5 מפגשים | 19:30 עד 20:30
הצטרפו לאלפי סטודנטים שכבר לקחו חלק בהצלחה ולמדו איך לסחור בשוק ההון בהצלחה. הקורס המתקדם מהווה המשך והשלמה לקורס "מסחר עצמאי בשוק ההון". ערכו המוסף של הקורס יבוא לידי ביטוי במספר מישורים : הכרת מתנד רב חשיבות. הוספת ממד זמן למסחר (תוך יומי) בשיטה פרי פיתוחו של אייל גורביץ ובנוסף הבנה מעמיקה יותר של תבניות הנרות היפאניים. לקינוח נכיר טכניקה מעשית לניצול הזדמנויות המערבת את הגרף הרבעוני והיומי כאחד.

כן אני רוצה לקבל עוד פרטים


מוטי כהן SmartTrader

קורס צייד המניות

וובינר חי מפגש פתיחה וסיום ובנוסף 10 שיעורים מוקלטים | 18:00 עד 19:00
הצטרף להצלחה ובוא ללמוד איך מאתרים את ההזדמנויות האטרקטיביות ביותר בשוק המניות באמצעות שיטות הצייד של מוטי כהן. הקורס יתמקד במניות וישלב טכני וכלכלי תוך היכרות עם הסורקים המתקדמים בעולם וטכניקות של הסוחרים והמשקיעים המובילים בשוק, דוגמת וורן באפט.
מוטי כהן

קורס מומנטום טריידינג

וובינר חי מפגש פתיחה וסיום ובנוסף 8 שיעורים מוקלטים | 18:00 עד 19:00
ניתוח טכני מותאם למסחר סווינג, אסטרטגיית מסחר סווינג ייעודית למניות ביומד וקנאביס, שתי אסטרטגיות עוצמתיות ללונג ושורט, סריקת המניות הכי טובות לתנועה המבוקשת, ניהול סיכונים , ניהול עסקה וניהול חשבון, תרגול המסחר והמודלים הנלמדים בזמן אמת – כל זאת בקורס החדש והייחודי של בורסה גרף.
מוטי כהן SmartTrader

קורס מסחר מקצועי בחוזים עתידיים

בואו לייצר הכנסה נוספת משוק ההון!
קורס ייחודי זה עוסק בעולם החוזים העתידיים משלל סוגיו מבורסת החוזים העתידיים בשיקגו. באמצעות חוזים עתידיים ניתן להיחשף למדדי המניות, אגרות חוב, מתכות, סחורות חקלאיות ועוד הרבה אפיקים אחרים. חוזים עתידיים 24 שעות ביממה, 5 ימים בשבוע. הקורס זה יאפשר לך להתחיל לסחור עם חשבון מסחר צנוע של 5,000$ בלבד ויתמקד במסחר קצר טווח תוך כדי לימוד האסטרטגיות איתן המרצה עובד כבר 8 שנים ברציפות!
מוטי כהן SmartTrader

קורס מסחר יומי בשוק האמריקאי

בוא ללמוד איך סוחרים נכון עם מוטי כהן
בוא לייצר הכנסה קבועה ממסחר יומי בשוק ההון. בקורס נלמד כיצד לבנות יתרון יחסי במסחר וכיצד לנהל סיכון בצורה חכמה. האסטרטגיות הנלמדות בקורס משמשות את הסוחרים הגדולים בעולם. חלק נכבד מהקורס יעסוק ביישום בפועל של הנלמד ובזמן אמת - הפרקטיקה בפועל!
מוטי כהן SmartTrader

קורס Options Master PRO בשוק האמריקאי

7 מפגשים מוקלטים + מפגש אישי עם מוטי כהן
קורס זה נבנה על מנת לספק לבוגריו את הכלים המתקדמים ביותר למסחר בנגזרים תוך התייחסות למסחר בכל מצב שוק שהוא. האסטרטגיות הכי אמינות במסחר באופציות תגענה אליכם מדי שיעור תוך הפשטה ומימוש באמצעות מערכת המסחר של אינטרקטיב ברוקרס. פרקטיקה נטו. בלי עיכובים ובלי מריחות.
מוטי כהן SmartTrader

קורס Options Master PRO בשוק האמריקאי

5 מפגשים מוקלטים + מפגש אישי עם מוטי כהן
בוא לייצר הכנסה קבועה ממסחר בשוק ההון. קורס זה נבנה על מנת לספק לבוגריו את הכלים המתקדמים ביותר למסחר בנגזרים תוך התייחסות למסחר בכל מצב שוק שהוא. האסטרטגיות הכי אמינות במסחר באופציות תגענה אליכם מדי שיעור תוך הפשטה ומימוש באמצעות מערכת המסחר של אינטרקטיב ברוקרס. פרקטיקה נטו. בלי עיכובים ובלי מריחות.
מוטי כהן

מסחר במטבעות קריפטוגרפיים – סדנא ייחודית

ארבעה מפגשים מוקלטים
מתעניין בביטקוין? יש לנו את כרטיס הכניסה שלך. בוא ללמוד את הדרכים הנכונות והבטוחות לסחור בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים. בסדנה נכיר את 5 המטבעות המובילים והסחירים בשוק ואת מהפיכת ה- ICO.
מוטי כהן SmartTrader

קורס מסחר במט"ח וסחורות למטרת הכנסה

5 מפגשים מקולטים + מפגש אישי עם מוטי כהן
מסלול מסחר במטח מיועד למי שרוצה לסחור בשוק המטבעות - השוק הגדול בעולם הפיננסי. שוק המט"ח נסחר 24 שעות ביממה. גם כאשר רוב האנשים ישנים. הקורס מתאים למי שמעולם לא סחר במט"ח וסחורות וכן לאנשים שסוחרים במט"ח ולא מצליחים להגיע לתוחלת רווח חיובית. בקורס נעבור על 3 אסטרטגיות פשוטות לכניסה ויציאה. נלמד על מסחר בחדשות ספציפיות לצמדי מטבעות וכן נכיר קורלציות ייחודיות לשוק זה.