Bursagraph Logo בורסה גרף לימודי שוק ההון לוגו

ללמוד לסחור עם אייל גורביץ'

האנליסט הטכני
המוביל בישראל

אייל גורביץ', מחלוצי האנליסטים הטכניים בישראל. מזה למעלה מ-25 שנים מלמד ומרצה במסגרות רבות: באקדמיה, בבנקים, בבתי ההשקעות ובמכללות פרטיות.

ללמוד מסחר בבורסה

קורס דיגיטלי חדש
חווית למידה אחרת

פרטים נוספים
X
!שים לב מצוין!
הנייר נוסף לתיק האישי בהצלחה! הנייר נוסף לתיק האישי בהצלחה!
ביטול אישור
כניסה למערכת
X
כן אני רוצה לקבל עוד פרטים
X
צפייה בשיעור וקבלת מידע על הקורס
X

הקורסים שלנו למסחר והשקעות בשוק ההון

אייל גורביץ

מסחר עצמאי בשוק ההון – הקורס הבסיסי

16 מפגשים בפורמט חדש ובטכנולוגיית למידה מתקדמת
הצטרפו לאלפי סטודנטים שכבר לקחו חלק בהצלחה ולמדו איך לסחור בשוק ההון בהצלחה. אייל גורביץ' האיש עם הניסיון והידע הכי עשיר בלימודי מסחר בשוק ההון ילמד אותך את שיטת תשע השאלות. במהלך הקורס תקבל הידע, הכלים והמיומנויות הנדרשות לפעולה בשוק ההון, כדי שתוכל להפוך להיות משקיע מיומן ולעשות כסף ממסחר בבורסה. אל תתפשר על פחות.
אייל גורביץ

מסחר מתקדם בשוק ההון – הקורס המתקדם

ימי רביעי | 5 מפגשים | 19:30 עד 20:30
הצטרפו לאלפי סטודנטים שכבר לקחו חלק בהצלחה ולמדו איך לסחור בשוק ההון בהצלחה. הקורס המתקדם מהווה המשך והשלמה לקורס "מסחר עצמאי בשוק ההון". ערכו המוסף של הקורס יבוא לידי ביטוי במספר מישורים : הכרת מתנד רב חשיבות. הוספת ממד זמן למסחר (תוך יומי) בשיטה פרי פיתוחו של אייל גורביץ ובנוסף הבנה מעמיקה יותר של תבניות הנרות היפאניים. לקינוח נכיר טכניקה מעשית לניצול הזדמנויות המערבת את הגרף הרבעוני והיומי כאחד.
אייל גורביץ

קבוצת אימון עם אייל גורביץ'

חמישה מפגשים בשידור חי
הגיע הזמן לקחת את הלימוד שלנו צעד אחד קדימה. בקורס אקח אתכם למסע בן חמישה מפגשים שבועיים בני שעה בכל פעם בשעות הערב כאשר המטרה היא לימוד ומסחר פרקטי: ארוך, בינוני, קצר, לונג ושורט. בארץ ובחו"ל. חיפוש הזדמנויות, בדיקת התוצאות ובחינת שיטות ואסטרטגיות מסחר.
דור חברוני

קורס לסחור עם BookMap

חמישה מפגשים ימי שלישי בערב החל ממרץ 2020
בקורס נכיר את מערכת BookMap ,שצוברת תאוצה בארה"ב, באירופה ואפילו בברזיל ובאמצעותה ניתן לראות את כל הפקודות של הקונים והמוכרים הגדולים בזמן אמת, מה שייתן לכם יתרון עצום על פני סוחרים אחרים בשיטות המקובלות. רמות תמיכה והתנגדות, נרות יפניים, אסטרטגיות מסחר מבוססות ניתוח טכני – כל אלו ייראו אחרת לגמרי עם קרני הרנטגן של BookMap .
מוטי כהן SmartTrader

קורס השקעות בנדל"ן באמצעות הבורסה REIT

5 מפגשים מוקלטים | ליווי במייל עם המרצה במהלך הלמידה
קרנות הריט מאפשרות לגוון את תיק ההשקעות המנייתי באפיק הנדל"ן שנחשב לנכס בטוח ויציב יותר ומייצר הכנסות משכירות משרדים ובתים למגורים. משקיעים רבים אמצו את קרנות הריט והגדילו יותר ויותר את המרכיב הזה בתיק ההשקעות.
קורס Reit Master ייתן לכם את הכלים לבנות תיק השקעות נדלן שיניב שכר דירה ממש כמו נכס פיזי.

כן אני רוצה להשתתף בשיעור לדוגמא

מוטי כהן SmartTrader

קורס צייד המניות

10 מפגשים מוקלטים | ליווי במייל עם המרצה במהלך הלמידה
הצטרף להצלחה ובוא ללמוד איך מאתרים את ההזדמנויות האטרקטיביות ביותר בשוק המניות באמצעות שיטות הצייד של מוטי כהן. הקורס יתמקד במניות וישלב טכני וכלכלי תוך היכרות עם הסורקים המתקדמים בעולם וטכניקות של הסוחרים והמשקיעים המובילים בשוק, דוגמת וורן באפט.
מוטי כהן

קורס מומנטום טריידינג

8 מפגשים מוקלטים | ליווי במייל עם המרצה במהלך הלמידה
ניתוח טכני מותאם למסחר סווינג, אסטרטגיית מסחר סווינג ייעודית למניות ביומד וקנאביס, שתי אסטרטגיות עוצמתיות ללונג ושורט, סריקת המניות הכי טובות לתנועה המבוקשת, ניהול סיכונים , ניהול עסקה וניהול חשבון, תרגול המסחר והמודלים הנלמדים בזמן אמת – כל זאת בקורס החדש והייחודי של בורסה גרף.
מוטי כהן SmartTrader

קורס מסחר מקצועי בחוזים עתידיים

8 מפגשים מוקלטים | ליווי במייל עם המרצה במהלך הלמידה
קורס ייחודי זה עוסק בעולם החוזים העתידיים משלל סוגיו מבורסת החוזים העתידיים בשיקגו. באמצעות חוזים עתידיים ניתן להיחשף למדדי המניות, אגרות חוב, מתכות, סחורות חקלאיות ועוד הרבה אפיקים אחרים. חוזים עתידיים 24 שעות ביממה, 5 ימים בשבוע. הקורס זה יאפשר לך להתחיל לסחור עם חשבון מסחר צנוע של 5,000$ בלבד ויתמקד במסחר קצר טווח תוך כדי לימוד האסטרטגיות איתן המרצה עובד כבר 8 שנים ברציפות!
מוטי כהן SmartTrader

קורס מסחר יומי בשוק האמריקאי

7 מפגשים מוקלטים | ליווי במייל עם המרצה במהלך הלמידה
בוא לייצר הכנסה קבועה ממסחר יומי בשוק ההון. בקורס נלמד כיצד לבנות יתרון יחסי במסחר וכיצד לנהל סיכון בצורה חכמה. האסטרטגיות הנלמדות בקורס משמשות את הסוחרים הגדולים בעולם. חלק נכבד מהקורס יעסוק ביישום בפועל של הנלמד ובזמן אמת - הפרקטיקה בפועל!
מוטי כהן SmartTrader

קורס Options Master PRO בשוק האמריקאי

7 מפגשים מוקלטים | ליווי במייל עם המרצה במהלך הלמידה
בוא לייצר הכנסה קבועה ממסחר בשוק ההון. קורס זה נבנה על מנת לספק לבוגריו את הכלים המתקדמים ביותר למסחר בנגזרים תוך התייחסות למסחר בכל מצב שוק שהוא. האסטרטגיות הכי אמינות במסחר באופציות תגענה אליכם מדי שיעור תוך הפשטה ומימוש באמצעות מערכת המסחר של אינטרקטיב ברוקרס. פרקטיקה נטו. בלי עיכובים ובלי מריחות.
מוטי כהן

מסחר במטבעות קריפטוגרפיים – סדנא ייחודית

4 מפגשים מוקלטים | ליווי במייל עם המרצה במהלך הלמידה
מתעניין בביטקוין? יש לנו את כרטיס הכניסה שלך. בוא ללמוד את הדרכים הנכונות והבטוחות לסחור בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים. בסדנה נכיר את 5 המטבעות המובילים והסחירים בשוק ואת מהפיכת ה- ICO.
מוטי כהן SmartTrader

קורס מסחר במט"ח וסחורות למטרת הכנסה

5 מפגשים מוקלטים | ליווי במייל עם המרצה במהלך הלמידה
מסלול מסחר במטח מיועד למי שרוצה לסחור בשוק המטבעות - השוק הגדול בעולם הפיננסי. שוק המט"ח נסחר 24 שעות ביממה. גם כאשר רוב האנשים ישנים. הקורס מתאים למי שמעולם לא סחר במט"ח וסחורות וכן לאנשים שסוחרים במט"ח ולא מצליחים להגיע לתוחלת רווח חיובית. בקורס נעבור על 3 אסטרטגיות פשוטות לכניסה ויציאה. נלמד על מסחר בחדשות ספציפיות לצמדי מטבעות וכן נכיר קורלציות ייחודיות לשוק זה.