Bursagraph Logo בורסה גרף לימודי שוק ההון לוגו

אייל גורביץ

האנליסט הטכני
המוביל בישראל
אייל גורביץ', מבכירי האנליסטים בארץ ומחלוצי הניתוח הטכני בישראל. מזה למעלה מ-20 שנה אייל מורה, מלמד ומרצה במסגרות רבות: באקדמיה, בבנקים, בבתי ההשקעות ובמכללות פרטיות.

מוטי כהן

האיש שלנו
בשווקים הבינלאומיים
מוטי כהן, סוחר ומשקיע בבורסות ארה"ב. יועץ לשירות האיתותים של בית ההשקעות אלומות ומנהל קבוצת הפייסבוק של בורסה גרף. מוטי משלב טכני ופונדמנטלי תוך שימוש בשיטות המסחר והניתוח החדישות בשוק.

דרור גילאון

15 שנים
של ניסיון בשווקי ההון
דרור גילאון, עוסק כ-15 שנה בתפקידים בכירים בשוק ההון בישראל (לשעבר מנכ"ל משותף במנורה-מבטחים), מתכנן פיננסי אישי, מרצה באקדמיה, כותב בעיתונות הכלכלית ובעלי האתר להאצת הידע וההון הפיננסי.

המרצים שלנו לשוק ההון

ללמוד מהמקצוענים -
אצלך בסלון
פרטים נוספים
X
!שים לב מצוין!
הנייר נוסף לתיק האישי בהצלחה! הנייר נוסף לתיק האישי בהצלחה!
ביטול אישור
מדד ת"א 35 1579.97 0.74%- מדד ת"א 125 1430.49 0.72%- ת"א SME 60 597.33 0.96%- ת"א פיננסים 15 1984.00 1.19%- מחזור כולל במיל' ש"ח 1,264   ת"א נדל"ן 15 533.48 0.66%- מדד דאו ג'ונס 24215.42 0.71%- מדד הנאסד"ק 6968.29 0.01%- שקל/דולר 3.7388 0.02% 17:31:13 , 10/12/2018
כניסה למערכת
X
הרשמה להתנסות
X
צפייה בשיעור וקבלת מידע על הקורס
X
הקורסים שלנו
אייל גורביץ

שיטת תשע השאלות – הקורס הבסיסי

ניתן להצטרף באמצע הקורס ולהשלים שיעורים באמצעות הקלטות!
שיטת תשע השאלות מאפשרת לך להגיע להחלטה ברורה ומלומדת בנוגע להשקעה במניה, מדד או מטבע. במהלך הקורס תקבל הידע, הכלים והמיומנויות הנדרשות לפעולה בשוק ההון, כדי שתוכל להפוך להיות משקיע מיומן.
אייל גורביץ

קורס תשע השאלות – השלב הבא

ימי רביעי החל מ-19/12 | 5 מפגשים | 19:30 עד 20:30
ניתן להצטרף באמצע הקורס ולהשלים שיעורים באמצעות הקלטות!
הקורס המתקדם מהווה המשך והשלמה לקורס "תשע השאלות". ערכו המוסף של הקורס יקבל את ביטויו במספר מישורים : ראשית, הכרת מתנד רב חשיבות. שנית, הוספת ממד זמן למסחר (תוך יומי) בשיטה פרי פיתוחו של אייל גורביץ. שלישית הבנה מעמיקה יותר של תבניות הנרות היפאניים. ולקינוח טכניקה מעשית לניצול הזדמנויות המערבת את הגרף הרבעוני והיומי כאחד.
מוטי כהן SmartTrader

Stock Picking Pro – הקורס המקיף

עשרה מפגשים | החל מינואר 2019 ימי ראשון ב- 18:00
מיועד למשקיעים לטווח הבינוני והארוך בשוק הישראלי והאמריקאי בעלי ידע ראשוני בשוק ההון המעוניינים לבנות תיק שרמת התחזוקה שלו תדרוש שעה בחודש בלבד. לא נדרש ניסיון מקדים.
אייל גורביץ

סדנת מיומנויות מסחר

הסדנא התקיימה ביוני 2018 ניתן לרכוש הקלטות | מבוא + 2 מפגשים
כמה פעמים הפכה עסקה רווחית למפסידה? כמה פעמים חשת שזה ממש לא בשבילך ורק הגופים הגדולים יכולים להרוויח ? כמה פעמים רצית ללמוד איך עושים את זה נכון ומקצועי ובסופו של דבר נמנעת מכך? אני שותף לתחושותייך ובסופו של דבר גם אני הרגשתי כך בעבר. אלא שלאחר שנים ארוכות בתחום ולא מעט תלמידים שלמדו אצלי אני יכול לומר בוודאות שיש לי את היכולת לענות עבורך על כל השאלות הללו.
מוטי כהן SmartTrader

קורס מסחר יומי בשוק האמריקאי

שבעה מפגשים מוקלטים – הקורס התקיים בשנת 2017
בקורס נלמד כיצד לבנות יתרון יחסי במסחר וכיצד לנהל סיכון בצורה חכמה. האסטרטגיות הנלמדות בקורס משמשות את הסוחרים הגדולים בעולם. חלק נכבד מהקורס יעסוק ביישום בפועל של הנלמד - הפרקטיקה בפועל!
מוטי כהן SmartTrader

קורס Options Master PRO בשוק האמריקאי

7 מפגשים מוקלטים + מפגש אישי עם מוטי כהן
קורס זה נבנה על מנת לספק לבוגריו את הכלים המתקדמים ביותר למסחר בנגזרים תוך התייחסות למסחר בכל מצב שוק שהוא. האסטרטגיות הכי אמינות במסחר באופציות תגענה אליכם מדי שיעור תוך הפשטה ומימוש באמצעות מערכת המסחר של אינטרקטיב ברוקרס. פרקטיקה נטו. בלי עיכובים ובלי מריחות.
מוטי כהן SmartTrader

קורס OPTIONS MASTER – אופציות למתחילים

5 מפגשים מוקלטים + מפגש אישי עם מוטי כהן
אופציות הן לא מקום "לשרוף בו את הכסף שלך" אלא הן בראש ובראשונה מכשיר פיננסי להגנה על תיקי השקעות. תתפלאו אך אופציות הן המכשיר המתקדם ביותר לפעול בשוק ההון ובאמצעותן ניתן למקסם את התשואות בצורה שבמסחר ישיר על מניות יהיה בלתי אפשרי להשיג. בקורס נלמד להכיר את עולם האופציות ואיך לפעול בו באמצעות טכניקות פשוטות, ללא מתמטיקה, נוסחאות או מצגות. מסחר באופציות תכלס.
מוטי כהן

מסחר במטבעות קריפטוגרפיים – סדנא ייחודית

ארבעה מפגשים מוקלטים | הקורס התקיים בפברואר 2018
מתעניין בביטקוין? יש לנו את כרטיס הכניסה שלך. בוא ללמוד את הדרכים הנכונות והבטוחות לסחור בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים. בסדנה נכיר את 5 המטבעות המובילים והסחירים בשוק ואת מהפיכת ה- ICO.
מוטי כהן SmartTrader

קורס מסחר במט"ח וסחורות למטרת הכנסה

5 מפגשים מקולטים + מפגש אישי עם מוטי כהן
מסלול מסחר במטח מיועד למי שרוצה לסחור בשוק המטבעות - השוק הגדול בעולם הפיננסי. שוק המט"ח נסחר 24 שעות ביממה. גם כאשר רוב האנשים ישנים. הקורס מתאים למי שמעולם לא סחר במט"ח וסחורות וכן לאנשים שסוחרים במט"ח ולא מצליחים להגיע לתוחלת רווח חיובית. בקורס נעבור על 3 אסטרטגיות פשוטות לכניסה ויציאה. נלמד על מסחר בחדשות ספציפיות לצמדי מטבעות וכן נכיר קורלציות ייחודיות לשוק זה.