Bursagraph Logo בורסה גרף לימודי שוק ההון לוגו

מוטי כהן

האיש שלנו
בשווקים הבינלאומיים
מוטי כהן, סוחר ומשקיע בבורסות ארה"ב. יועץ לשירות האיתותים של בית ההשקעות אלומות ומנהל קבוצת הפייסבוק של בורסה גרף. מוטי משלב טכני ופונדמנטלי תוך שימוש בשיטות המסחר והניתוח החדישות בשוק.

המרצים שלנו לשוק ההון

ללמוד מהמקצוענים -
אצלך בסלון
פרטים נוספים
X
!שים לב מצוין!
הנייר נוסף לתיק האישי בהצלחה! הנייר נוסף לתיק האישי בהצלחה!
ביטול אישור
מדד ת"א 35 1611.76 0.55%- מדד ת"א 125 1454.01 0.61%- ת"א SME 60 632.80 2.08%- ת"א פיננסים 15 2003.92 0.66%- מחזור כולל במיל' ש"ח 375   ת"א נדל"ן 15 541.67 0.29%- מדד דאו ג'ונס 25444.00 0.26% מדד הנאסד"ק 7449.00 0.48%- שקל/דולר 3.6573 0.14% 00:26:03 , 22/10/2018
כניסה למערכת
X
הרשמה להתנסות
X
צפייה בשיעור וקבלת מידע על הקורס
X

קורס OPTIONS MASTER – אופציות למתחילים

המרצה בקורס: מוטי כהן מוטי כהן

בואו לייצר הכנסה נוספת משוק ההון!

אופציות הן לא מקום "לשרוף בו את הכסף שלך" אלא הן בראש ובראשונה מכשיר פיננסי להגנה על תיקי השקעות. תתפלאו אך אופציות הן המכשיר המתקדם ביותר לפעול בשוק ההון ובאמצעותן ניתן למקסם את התשואות בצורה שבמסחר ישיר על מניות יהיה בלתי אפשרי להשיג. בקורס נלמד להכיר את עולם האופציות ואיך לפעול בו באמצעות טכניקות פשוטות, ללא מתמטיקה, נוסחאות או מצגות. מסחר באופציות תכלס.

>> לחצו לקבלת חמשת המהלכים הבסיסיים לסוחרי אופציות
בסיסי19.03.2018
שיעורים 5
סוג הקורס הקלטות
בונוס מפגש אישי
מחיר 2,900 ₪

מבצע! 10% הנחה לנרשמים לשני קורסיםלנרשמים לשני קורסים באותו הזמן! תקף עד 30/11/2017

קהל היעד

הקורס מתאים גם לסוחרי יום וגם לסוחרי סווינג בבורסה האמריקאית.

אודות מרצה

מוטי כהן, סוחר ומשקיע בבורסות ארה"ב ומנהל שירות האיתותים SmartTrader וקבוצת הפייסבוק של בורסה גרף. מוטי משלב טכני ופונדמנטלי תוך שימוש בשיטות המסחר והניתוח החדישות בשוק.

+ מוטי, למה בכלל לסחור בשוק האמריקאי ?
כמו כולם לא הייתי מרוצה מהתשואות על החסכונות הסולידיים בבנק והתחלתי לסחור בקרנות ומניות בארץ. מהר מאוד הבנתי שהכסף החכם נמצא בשוק האמריקאי כך שהיה זה אך טבעי עבורי לעבור לסחור בארה"ב. המגוון גדול והטכנולוגיה מאפשרת לנו חשיפה למידע רב שבעבר היה שייך לבעלי ממון בלבד. ברבות השנים נהפכתי להיות סוחר ומשקיע טוב יותר רק בגלל ההבנה שתהליך הלימוד מעולם לא תם עבורי וכי בכל פעם הצלחתי לשכלל את יכולותיי בתחום.
+ עם יד על הלב, במה אתה חושב אתה ייחודי משאר המרצים ?
יש עובדות מוגמרות בשוק הלימודים - המרצים נשענים על קונספציה שיש ידע שצריך להעביר ויש תלמיד שצריך להכיל את הידע. מה שהרבה מרצים לא מבינים שהידע מתפתח ומשתנה והכלים שבעבר לימדנו לא בהכרח מתאימים לעת הנוכחית. אני חושב שאני מעביר את החומר בצורה שהתלמיד היה רוצה ללמוד. נושאים מנקודות מבט שונות. הרבה ראייה מרחבית וכמובן חווייתית ולא עוד קורס של מרצה שמקריא ממצגת אפורה. בשורה התחתונה אני מביא את הניסיון הפרקטי שלי בשוק ההון הלאה לתלמיד. מראה לו את העולם האמיתי ולא מכירת החלומות שקיימת היום בשוק.
+ מה אתה אוהב לעשות כשאתה לא סוחר ?
אני אוהב ספורט במיוחד כדורסל אירופי וכמובן NBA. נהנה לקרוא ספרים על כלכלה התנהגותית והצורה בה אנחנו מקבלים החלטות בחיים. סרטים כמובן. אוהב מאוד ג'אז ולאחרונה התחלתי להתחבר לחיידק הריצה. אני מאוד מאמין באיזון שבין עבודה לפנאי וחושב שככל שנדגול באיזון נצליח יותר.
+ מה הספר האחרון שקראת ?
הביורפיה של ג'ף בזוס. במפגשי המשקיעים אני מדבר הרבה על אמזון ועל הצורה שהיא השתלטה על מרחב הקניות ברשת. מאוד מעניין אותי איך הגיעה לשם ובמיוחד איך הוביל אותה ג'ף בזוס שנחשב לקפיטליסט חסר פשרות ועכבות. מומלץ מאוד .
+ שאלה לסיום, מה המסר שלך למשקיעים ?
תעבדו מסודר. תבנו רשימת מעקב ותייצרו לעצמכם לוח זמנים קבוע עם מטרות פשוטות. ככל שתפשטו את התהליך המורכב ככה תצליחו להבין יותר ולפעול יותר בקלות. מסחר והשקעות הם דברים מסובכים דיו. אל תוסיפו שמן למדורה באמצעות מורכבות שלא לצורך.

מה נלמד בקורס הבסיסי ?

  1. 1 אופציות למתחילים
  2. 2 פקיעות
  3. 3 מסחר קצר באופציות
  4. 4 עונת הדוחות
  5. 5 סיכום הקורס
  6. הורדת סילבוס מלא

חשוב לדעת

  • הקורס יועבר באמצעות תוכנת וובינר בשידור חי. כל תלמיד יכול לצפות באמצעות המחשב או הטלפון מכל מקום.
  • הקלטות ניתן יהיה לקבל בכל בוקר שלמחרת המפגש המשודר.
  • ניתן יהיה לצפות בהקלטת כל שיעור לאחר סיומו.
  • ניתן לרכוש הקלטות בלבד במחיר אטרקטיבי!

תלמידים מספרים

שרה
מחמאות על מקצועיות והדרכה! בוקר טוב מוטי, ראשית אני רוצה שוב להודות ולהחמיא לך על המקצועיות וההדרכה הברורה והמקיפה שנתת בקורס משקיעים בוול-סטריט . לניתוח הטכני בלבד לא יכולתי להתחבר. ההרחבה שלך מעולה עבורי והפכתי להיות גרופי שלך.
יצחק
גם אחרי 10 שנים בתחום למדתי המון! הקורס הועבר בצורה מאוד נעימה וקולחת, מוטי הפגין בקיאות רבה בשוק ההון ועל אף שאני מעל 10 שנים בתחום למדתי לא מעט.
אנונימי
היה כיף ללמוד איתו וממנו! אני רוצה להוסיף בנימה אישית למוטי: הוא מקצוען אמיתי!!! היה כיף ללמוד איתו וממנו!!! אנחנו בעצם ממשיכים להנות מהיכולות שלו במסגרת האיתותים.