Bursagraph Logo בורסה גרף לימודי שוק ההון לוגו

ללמוד לסחור עם מוטי כהן

האיש שלנו
בשווקים הבינלאומיים

מוטי כהן, סוחר ומשקיע בבורסות ארה"ב. יועץ לשירות איתותים ומנהל קבוצת הפייסבוק של בורסה גרף. מוטי משלב טכני ופונדמנטלי תוך שימוש בשיטות המסחר והניתוח החדישות בשוק.

ללמוד מסחר בבורסה

קורס דיגיטלי חדש
חווית למידה אחרת

פרטים נוספים
X
!שים לב מצוין!
הנייר נוסף לתיק האישי בהצלחה! הנייר נוסף לתיק האישי בהצלחה!
ביטול אישור
כניסה למערכת
X
כן אני רוצה לקבל עוד פרטים
X
צפייה בשיעור וקבלת מידע על הקורס
X

סדנת היכרות עם שוק ההון האמריקאי

המרצה בקורס: מוטי כהן מוטי כהן

רוצה לצאת לדרך ולהתחיל לסחור בהצלחה ? יש לנו את הצעד הראשון בשבילך!

לאור בקשות רבות של סוחרים ומשקיעים הפקנו עבורכם סדנא קצרה ופשוטה הפותחת פתח למסחר בשוק האמריקאי הגדול והמשוכלל בעולם. אין סיבה שבעולם גלובלי לא ייהנו משקיעים ממסחר בבורסה האמריקאי, בקלות, ביעילות ובהצלחה.

שיעור 1הבורסות העיקריות בארה"ב
שיעור 2המדדים המרכזיים בשוק האמריקאי
שיעור 3הסקטורים הבולטים ביותר בארה"ב
שיעור 4המכשירים הפופולריים למסחר
שיעור 5אז כיצד מקבלים החלטות ואיך פועלים
היכן לסחור
הקורסים שלנו

קהל היעד

הסדנה מיועדת לסוחרים ומשקיעים מתחילים אשר פועלים בשוק הישראלי או שעדיין לא פועלים כלל ורוצים לעשות את הצעד הראשון גם בשוק האמריקאי הגדול והמשוכלל בעולם.

אודות מרצה

הסדנה מועברת ע"י מוטי כהן סוחר מקצועי במניות מט"ח ואופציות. עיקר נסיונו מגיע ממסחר בנגזרים שכוללים חוזים עתידיים ואופציות על מניות מדדים וסחורות כאשר בשנה האחרונה מוטי השתלם רבות בנושא הביטקוין וכתב על כך לא מעט באתר ביזפורטל.

תוכן הסדנה

  1. 1שיעור 1 – מהן הבורסות העיקריות בשוק האמריקאי
  2. 2שיעור 2 – מהם 4 המדדים המרכיבים את שוק המניות האמריקאי ?
  3. 3שיעור 3 – מהם עשרת הסקטורים המרכיבים את שוק המניות האמריקאי ?
  4. 4שיעור 4 – מהם שלושת המכשירים הפופולריים להשקעה בארה"ב ?
  5. 5שיעור 5 – כיצד מקבלים החלטות בשוק ההון ?
+ מוטי, למה בכלל לסחור בשוק האמריקאי ?
כמו כולם לא הייתי מרוצה מהתשואות על החסכונות הסולידיים בבנק והתחלתי לסחור בקרנות ומניות בארץ. מהר מאוד הבנתי שהכסף החכם נמצא בשוק האמריקאי כך שהיה זה אך טבעי עבורי לעבור לסחור בארה"ב. המגוון גדול והטכנולוגיה מאפשרת לנו חשיפה למידע רב שבעבר היה שייך לבעלי ממון בלבד. ברבות השנים נהפכתי להיות סוחר ומשקיע טוב יותר רק בגלל ההבנה שתהליך הלימוד מעולם לא תם עבורי וכי בכל פעם הצלחתי לשכלל את יכולותיי בתחום.
+ עם יד על הלב, במה אתה חושב אתה ייחודי משאר המרצים ?
יש עובדות מוגמרות בשוק הלימודים - המרצים נשענים על קונספציה שיש ידע שצריך להעביר ויש תלמיד שצריך להכיל את הידע. מה שהרבה מרצים לא מבינים שהידע מתפתח ומשתנה והכלים שבעבר לימדנו לא בהכרח מתאימים לעת הנוכחית. אני חושב שאני מעביר את החומר בצורה שהתלמיד היה רוצה ללמוד. נושאים מנקודות מבט שונות. הרבה ראייה מרחבית וכמובן חווייתית ולא עוד קורס של מרצה שמקריא ממצגת אפורה. בשורה התחתונה אני מביא את הניסיון הפרקטי שלי בשוק ההון הלאה לתלמיד. מראה לו את העולם האמיתי ולא מכירת החלומות שקיימת היום בשוק.
+ מה אתה אוהב לעשות כשאתה לא סוחר ?
אני אוהב ספורט במיוחד כדורסל אירופי וכמובן NBA. נהנה לקרוא ספרים על כלכלה התנהגותית והצורה בה אנחנו מקבלים החלטות בחיים. סרטים כמובן. אוהב מאוד ג'אז ולאחרונה התחלתי להתחבר לחיידק הריצה. אני מאוד מאמין באיזון שבין עבודה לפנאי וחושב שככל שנדגול באיזון נצליח יותר.
+ מה הספר האחרון שקראת ?
הביורפיה של ג'ף בזוס. במפגשי המשקיעים אני מדבר הרבה על אמזון ועל הצורה שהיא השתלטה על מרחב הקניות ברשת. מאוד מעניין אותי איך הגיעה לשם ובמיוחד איך הוביל אותה ג'ף בזוס שנחשב לקפיטליסט חסר פשרות ועכבות. מומלץ מאוד .
+ שאלה לסיום, מה המסר שלך למשקיעים ?
תעבדו מסודר. תבנו רשימת מעקב ותייצרו לעצמכם לוח זמנים קבוע עם מטרות פשוטות. ככל שתפשטו את התהליך המורכב ככה תצליחו להבין יותר ולפעול יותר בקלות. מסחר והשקעות הם דברים מסובכים דיו. אל תוסיפו שמן למדורה באמצעות מורכבות שלא לצורך.

תלמידים מספרים

שרה

מחמאות על מקצועיות והדרכה!

בוקר טוב מוטי, ראשית אני רוצה שוב להודות ולהחמיא לך על המקצועיות וההדרכה הברורה והמקיפה שנתת בקורס משקיעים בוול-סטריט . לניתוח הטכני בלבד לא יכולתי להתחבר. ההרחבה שלך מעולה עבורי והפכתי להיות גרופי שלך.
יצחק

גם אחרי 10 שנים בתחום למדתי המון!

הקורס הועבר בצורה מאוד נעימה וקולחת, מוטי הפגין בקיאות רבה בשוק ההון ועל אף שאני מעל 10 שנים בתחום למדתי לא מעט.
אנונימי

היה כיף ללמוד איתו וממנו!

אני רוצה להוסיף בנימה אישית למוטי: הוא מקצוען אמיתי!!! היה כיף ללמוד איתו וממנו!!! אנחנו בעצם ממשיכים להנות מהיכולות שלו במסגרת האיתותים.