Bursagraph Logo בורסה גרף לימודי שוק ההון לוגו

אייל גורביץ

האנליסט הטכני
המוביל בישראל
אייל גורביץ', מבכירי האנליסטים בארץ ומחלוצי הניתוח הטכני בישראל. מזה למעלה מ-20 שנה אייל מורה, מלמד ומרצה במסגרות רבות: באקדמיה, בבנקים, בבתי ההשקעות ובמכללות פרטיות.

המרצים שלנו לשוק ההון

ללמוד מהמקצוענים -
אצלך בסלון
פרטים נוספים
X
!שים לב מצוין!
הנייר נוסף לתיק האישי בהצלחה! הנייר נוסף לתיק האישי בהצלחה!
ביטול אישור
מדד ת"א 35 1461.34 0.24% מדד ת"א 125 1325.91 0.16% ת"א SME 60 680.90 0.32%- ת"א פיננסים 15 1773.73 0.02%- מחזור כולל במיל' ש"ח 2,229   ת"א נדל"ן 15 545.38 0.03% מדד דאו ג'ונס 24651.74 0.58% מדד הנאסד"ק 6936.58 1.17% שקל/דולר 3.5227 0.15%- 23:59:05 , 15/12/2017
כניסה למערכת
X
הרשמה לניסיון
X

סדנת מיומנויות מסחר

המרצה בקורס: אייל גורביץ אייל גורביץ

כמה פעמים תהית כיצד לא מכרת בזמן ומנעת הפסד של עשרות אחוזים?

כמה פעמים הפכה עסקה רווחית למפסידה? כמה פעמים חשת שזה ממש לא בשבילך ורק הגופים הגדולים יכולים להרוויח ? כמה פעמים רצית ללמוד איך עושים את זה נכון ומקצועי ובסופו של דבר נמנעת מכך? אני שותף לתחושותייך ובסופו של דבר גם אני הרגשתי כך בעבר. אלא שלאחר שנים ארוכות בתחום ולא מעט תלמידים שלמדו אצלי אני יכול לומר בוודאות שיש לי את היכולת לענות עבורך על כל השאלות הללו.

הקורס מועבר באינטרנט (WEBINAR) כך שתוכל ללמוד אותו מביתך.
פתיחה 29.11.2017
זמן 19:30-20:30
מפגשים 2
ימים רביעי
מחיר 500 ₪
מבצע! 20% הנחה לנרשמים לשני קורסיםלנרשמים לשני קורסים באותו הזמן! תקף עד 30/11/2017

קהל היעד

לבוגרי הקורס הבסיסי לבוגרי הקורס המתקדם לכל מי שיש לו רקע במסחר במניות

אודות מרצה

אייל גורביץ', מבכירי האנליסטים בארץ ומחלוצי הניתוח הטכני בישראל. מזה למעלה מ-20 שנה אייל מורה, מלמד ומרצה במסגרות רבות: באקדמיה, בבנקים, בבתי ההשקעות ובמכללות פרטיות.

+ אייל, למה בכלל כדאי לסחור בבורסה ?
לקח לי לא מעט זמן להבין שמסחר מקצועי אינו משחק על כסף כי אם משחק על החלטות. הכסף שאנו כל כך רוצים הוא תוצר לוואי. מאז אני מלמד לקבל החלטות. טובות יותר, נכונות יותר, בעלות סיכון נמוך יותר. לקי לי לא מעט זמן להבין מדוע אנשים מפסידים. מה ההיבט הפסיכולוגי שעומד מאחורי זה. את שלושת המרכיבים הפסיכולוגיים הגורמים להפסדים אעלה לתודעה כבר בשיעור הראשון.
+ איפה לדעתך כדאי לסחור ? בשוק האמריקאי ? מסחר בארץ ? מסחר במט"ח ?
שטויות. כל השווקים מתנהגים באופן זהה. כפי שלמדנו נהיגה בארץ ואנו יכולים לנהוג בכל העולם, כך הקורס שלי ילמד אתכם עקרונות בסיסיים, מוצקים ואוניברסליים שיעבדו בכל שוק.
+ עם יד על הלב, במה אתה חושב אתה ייחודי משאר המרצים ?
ללמד זו אומנות. ללעוס חומר מורכב ולהגיש אותו פשוט, נגיש וברור פירושו של דבר להיות מרצה טוב. לרתק את התלמידים ולהעביר אותם תהליך שבסופו הם יוכלו לראות את הדברים אחרת, לעבור תהליך אמיתי של שינוי זו אומנות. ואת זה אני עושה הכי הרבה זמן בשוק.
+ מה אתה אוהב לעשות כשאתה לא סוחר ?
להיות עם הבת שלי, לרכוב על האופנוע שלי, לעשות ספורט ולכתוב ספרי ילדים ששניים מהם ראו אור במהדורה מוגבלת ומצומצמת.
+ מה הספר האחרון שקראת ?
מסעות ששינו את העולם. אני מעריץ אנשים שחיים את מי שהם. ללא פחד וללא מורא. מביטים ישירות. אלה שיש להם אומץ לצאת למסע ארוך. והמסע לא בהכרח פיסי. הוא יכול להיות גם רוחני או נפשי.
+ אייל, שאלה לסיום מה המסר שלך למשקיעים ?
אני אדם עם 10 שנות לימוד בלבד ולדאבוני גם נשארתי כתה. אני לקוי למידה והיכולת המתמטית שלי ירודה. ובכל זאת, עם עבודה קשה הגעתי למקום לא רע לגמרי. אני סוחר היטב והתוצאות שלי בשירות האיתותים של בורסהגרף ידברו בעד עצמם. אני מלמד המון שנים בהצלחה וזה אומר דבר פשוט : אם אני יכול, גם אתם תוכלו. תנו בי אמון ובואו. לא אמכור לכם חלומות ומצגי שווא, אציג בפניכם את המציאות לאשורה אבל אלמד אתכם הכי טוב שאפשר.

מה נלמד?

  1. 1 מפגש ראשון – יעיל חד משמעי ועקבי
  2. 2 מפגש שני – טכניקות ניתוח וכלים טכניים
  3. הורדת סילבוס מלא

חשוב לדעת

  • הקורס יועבר באמצעות תוכנת וובינר בשידור חי. כל תלמיד יכול לצפות באמצעות המחשב או הטלפון מכל מקום.
  • הקלטות ניתן יהיה לקבל בכל בוקר שלמחרת המפגש המשודר.
  • ניתן יהיה לצפות בהקלטת כל שיעור לאחר סיומו.

תלמידים מספרים

מיכאל
נפתח לי צוהר לשוק חדש! אמנם עוד לא סיימתי לעיין בכל שיעורי הלמידה כרגע מתמודד עם שיעור 4. רציתי להגיד תודה כאחד שכבר למד מספר קורסים בשוק ההון הן מבחינת ניתוח טכני כלכלי והערכת חברות. מאוד נהנתי מהקורס פתחת לי צוהר לשוק האמריקאי ונתת לי כלים לשיפור יכולת מסחר בשוק.
זאב בן צבי
לא נופל מלארי ויליאמס! בניגוד לכל הקורסים שמתמקדים רק בטכניקות, שיטת תשע השאלות שלך מתאימה לאנשים הגיוניים שמבינים סיכונים. לדעתי אתה לא נופל מהמורה האגדי לארי ויליאמס בדבר. אתה רשאי לצטט אותי היכן שתרצה.
ע.
פרס נובל על הרצפים! על שיטת הרצפים הייתי מציע לתת לאייל את פרס נובל, זו המצאה מדהימה שהופכת את הניתוח למשהו אחר לגמרי.