Bursagraph Logo בורסה גרף לימודי שוק ההון לוגו

המרצים שלנו לשוק ההון

ללמוד מהמקצוענים -
אצלך בסלון
פרטים נוספים
X
!שים לב מצוין!
הנייר נוסף לתיק האישי בהצלחה! הנייר נוסף לתיק האישי בהצלחה!
ביטול אישור
כניסה למערכת
X
הירשמו לקבלת פרטים
X
צפייה בשיעור וקבלת מידע על הקורס
X

קורס פרונטלי (לא באינטרנט): טכני ופונדמנטלי

המרצה בקורס: אייל גורביץ אייל גורביץ
המרצה בקורס: מוטי כהן מוטי כהן

ניתוח טכני וכלכלי – טובים השניים מן האחד!

בבתי ההשקעות המובילים בוול-סטריט ידועה היריבות הקיימת בין שתי מחלקות האנליזה הכלכלית והטכנית. אך לעיתים דווקא למשקיע הפרטי הקטן יותר יתרון גדול – היכולת להפגין גמישות ולשלב כוחות.
כדי למצוא את החברות האטרקטיביות עם פוטנציאל הצמיחה – דרוש ניתוח וסריקה כלכלית. כדי להגיע לתזמון הנכון ברגע הנכון – דרוש ניתוח טכני מעמיק.
לכן בנינו עבורך את הקורס הראשון בישראל המשלב ובדיוק במינון הנכון טכני ופונדמנטלי, כלכלה וגרפים, סריקות של מספרים ונתונים ביחד עם סריקת קווי מגמה ומתנדים.

כעת הגיע הזמן שלך! תוכל ללמוד בזמן הקרוב את השיטה המנצחת ! השיטה בעלת פוטנציאל להפוך אותך למקצוען אמיתי ולהגיע לתוצאות שרק יכולת לחלום עליהן בעבר.
פתיחה 30.07.2018
ימי שני בערב
מיקוםיד חרוצים 12 ת"א
זמן 19:00-21:00
מפגשים 10
מחיר 6900 ₪

קהל היעד

הקורס מיועד למשקיעים/סוחרים העושים את צעדיהם הראשונים בתחום המסחר בני"ע, למשקיעים/סוחרים המעוניינים לבנות בסיס נכון ומוצק שישמש אותם בתהליך קבלת ההחלטות במסחר במניות.

אודות מרצה

אייל גורביץ' – מנתח טכני וסוחר מקצועי מזה יותר מ-20 שנה. עוסק במסחר עצמאי ומלמד מסחר בניירות ערך במסגרות רבות לרבות בנקים וגופים מקצועיים אחרים. אייל עוסק מזה פרק זמן ארוך בהכשרת סוחרים, הוא הראשון בארץ שהחל ללמד ניתוח טכני באופן מסודר ומקצועי. אייל שותף בחברת בורסה גרף מקבוצת קו מנחה שפיתחה את התוכנה המובילה בישראל לניתוח טכני. משמש כמנתח הטכני של אתר ביזפורטל.
מוטי כהן - סוחר ומשקיע בבורסות ארה"ב מזה 11 שנים . ב-3 השנים האחרונות מחזיק בטור השקעות ערך באתר ביזפורטל בו מעלה על הכתב גישות שונות מעולמות הערך בכל הקשור להשקעה במניות וסלים. מוטי מרצה בקורסי מסחר והשקעות במניות ואופציות בשוק האמריקאי ויועץ לשירות האיתותים "אלומות".

מה נלמד?

 1. 1 סביבת המאקרו כלכלי בשווקים השונים – מוטי כהן
 2. 2 ניתוח סקטורים ותעשיות – מוטי כהן
 3. 3 דוחות כספיים - מוטי כהן
 4. 4 איתור מניות בסריקה כלכלית – מוטי כהן
 5. 5 ניהול סיכונים וגידור - מוטי כהן
 6. 6 יסודות המסחר לפי שיטת לניתוח טכני – אייל גורביץ'
 7. 7 הרצפים – טכניקות קנייה ומכירה פרי פיתוח של אייל גורביץ'
 8. 8 הגדרת מושג המגמה – אייל גורביץ'
 9. 9 עיקרון התזמון ובניית תוכנית מסחר – אייל גורביץ'
 10. 10 ארבעת סימני המכירה – אייל גורביץ'
 11. הורדת סילבוס מלא
+ אייל, למה בכלל כדאי לסחור בבורסה ?
לקח לי לא מעט זמן להבין שמסחר מקצועי אינו משחק על כסף כי אם משחק על החלטות. הכסף שאנו כל כך רוצים הוא תוצר לוואי. מאז אני מלמד לקבל החלטות. טובות יותר, נכונות יותר, בעלות סיכון נמוך יותר. לקי לי לא מעט זמן להבין מדוע אנשים מפסידים. מה ההיבט הפסיכולוגי שעומד מאחורי זה. את שלושת המרכיבים הפסיכולוגיים הגורמים להפסדים אעלה לתודעה כבר בשיעור הראשון.
+ איפה לדעתך כדאי לסחור ? בשוק האמריקאי ? מסחר בארץ ? מסחר במט"ח ?
שטויות. כל השווקים מתנהגים באופן זהה. כפי שלמדנו נהיגה בארץ ואנו יכולים לנהוג בכל העולם, כך הקורס שלי ילמד אתכם עקרונות בסיסיים, מוצקים ואוניברסליים שיעבדו בכל שוק.
+ עם יד על הלב, במה אתה חושב אתה ייחודי משאר המרצים ?
ללמד זו אומנות. ללעוס חומר מורכב ולהגיש אותו פשוט, נגיש וברור פירושו של דבר להיות מרצה טוב. לרתק את התלמידים ולהעביר אותם תהליך שבסופו הם יוכלו לראות את הדברים אחרת, לעבור תהליך אמיתי של שינוי זו אומנות. ואת זה אני עושה הכי הרבה זמן בשוק.
+ מה אתה אוהב לעשות כשאתה לא סוחר ?
להיות עם הבת שלי, לרכוב על האופנוע שלי, לעשות ספורט ולכתוב ספרי ילדים ששניים מהם ראו אור במהדורה מוגבלת ומצומצמת.
+ מה הספר האחרון שקראת ?
מסעות ששינו את העולם. אני מעריץ אנשים שחיים את מי שהם. ללא פחד וללא מורא. מביטים ישירות. אלה שיש להם אומץ לצאת למסע ארוך. והמסע לא בהכרח פיסי. הוא יכול להיות גם רוחני או נפשי.
+ אייל, שאלה לסיום מה המסר שלך למשקיעים ?
אני אדם עם 10 שנות לימוד בלבד ולדאבוני גם נשארתי כתה. אני לקוי למידה והיכולת המתמטית שלי ירודה. ובכל זאת, עם עבודה קשה הגעתי למקום לא רע לגמרי. אני סוחר היטב והתוצאות שלי בשירות האיתותים של בורסהגרף ידברו בעד עצמם. אני מלמד המון שנים בהצלחה וזה אומר דבר פשוט : אם אני יכול, גם אתם תוכלו. תנו בי אמון ובואו. לא אמכור לכם חלומות ומצגי שווא, אציג בפניכם את המציאות לאשורה אבל אלמד אתכם הכי טוב שאפשר.

+ מוטי, למה בכלל לסחור בשוק האמריקאי ?
כמו כולם לא הייתי מרוצה מהתשואות על החסכונות הסולידיים בבנק והתחלתי לסחור בקרנות ומניות בארץ. מהר מאוד הבנתי שהכסף החכם נמצא בשוק האמריקאי כך שהיה זה אך טבעי עבורי לעבור לסחור בארה"ב. המגוון גדול והטכנולוגיה מאפשרת לנו חשיפה למידע רב שבעבר היה שייך לבעלי ממון בלבד. ברבות השנים נהפכתי להיות סוחר ומשקיע טוב יותר רק בגלל ההבנה שתהליך הלימוד מעולם לא תם עבורי וכי בכל פעם הצלחתי לשכלל את יכולותיי בתחום.
+ עם יד על הלב, במה אתה חושב אתה ייחודי משאר המרצים ?
יש עובדות מוגמרות בשוק הלימודים - המרצים נשענים על קונספציה שיש ידע שצריך להעביר ויש תלמיד שצריך להכיל את הידע. מה שהרבה מרצים לא מבינים שהידע מתפתח ומשתנה והכלים שבעבר לימדנו לא בהכרח מתאימים לעת הנוכחית. אני חושב שאני מעביר את החומר בצורה שהתלמיד היה רוצה ללמוד. נושאים מנקודות מבט שונות. הרבה ראייה מרחבית וכמובן חווייתית ולא עוד קורס של מרצה שמקריא ממצגת אפורה. בשורה התחתונה אני מביא את הניסיון הפרקטי שלי בשוק ההון הלאה לתלמיד. מראה לו את העולם האמיתי ולא מכירת החלומות שקיימת היום בשוק.
+ מה אתה אוהב לעשות כשאתה לא סוחר ?
אני אוהב ספורט במיוחד כדורסל אירופי וכמובן NBA. נהנה לקרוא ספרים על כלכלה התנהגותית והצורה בה אנחנו מקבלים החלטות בחיים. סרטים כמובן. אוהב מאוד ג'אז ולאחרונה התחלתי להתחבר לחיידק הריצה. אני מאוד מאמין באיזון שבין עבודה לפנאי וחושב שככל שנדגול באיזון נצליח יותר.
+ מה הספר האחרון שקראת ?
הביורפיה של ג'ף בזוס. במפגשי המשקיעים אני מדבר הרבה על אמזון ועל הצורה שהיא השתלטה על מרחב הקניות ברשת. מאוד מעניין אותי איך הגיעה לשם ובמיוחד איך הוביל אותה ג'ף בזוס שנחשב לקפיטליסט חסר פשרות ועכבות. מומלץ מאוד .
+ שאלה לסיום, מה המסר שלך למשקיעים ?
תעבדו מסודר. תבנו רשימת מעקב ותייצרו לעצמכם לוח זמנים קבוע עם מטרות פשוטות. ככל שתפשטו את התהליך המורכב ככה תצליחו להבין יותר ולפעול יותר בקלות. מסחר והשקעות הם דברים מסובכים דיו. אל תוסיפו שמן למדורה באמצעות מורכבות שלא לצורך.

חשוב לדעת

 • הקורס יועבר באמצעות תוכנת וובינר בשידור חי. כל תלמיד יכול לצפות באמצעות המחשב או הטלפון מכל מקום.
 • הקלטות ניתן יהיה לקבל בכל בוקר שלמחרת המפגש המשודר.
 • ניתן יהיה לצפות בהקלטת כל שיעור לאחר סיומו.

תלמידים מספרים

מיכאל
נפתח לי צוהר לשוק חדש! אמנם עוד לא סיימתי לעיין בכל שיעורי הלמידה כרגע מתמודד עם שיעור 4. רציתי להגיד תודה כאחד שכבר למד מספר קורסים בשוק ההון הן מבחינת ניתוח טכני כלכלי והערכת חברות. מאוד נהנתי מהקורס פתחת לי צוהר לשוק האמריקאי ונתת לי כלים לשיפור יכולת מסחר בשוק.
זאב בן צבי
לא נופל מלארי ויליאמס! בניגוד לכל הקורסים שמתמקדים רק בטכניקות, שיטת תשע השאלות שלך מתאימה לאנשים הגיוניים שמבינים סיכונים. לדעתי אתה לא נופל מהמורה האגדי לארי ויליאמס בדבר. אתה רשאי לצטט אותי היכן שתרצה.
ע.
פרס נובל על הרצפים! על שיטת הרצפים הייתי מציע לתת לאייל את פרס נובל, זו המצאה מדהימה שהופכת את הניתוח למשהו אחר לגמרי.