Bursagraph Logo בורסה גרף לימודי שוק ההון לוגו

דרור גילאון

15 שנים
של ניסיון בשווקי ההון
דרור גילאון, עוסק כ-15 שנה בתפקידים בכירים בשוק ההון בישראל (לשעבר מנכ"ל משותף במנורה-מבטחים), מתכנן פיננסי אישי, מרצה באקדמיה, כותב בעיתונות הכלכלית ובעלי האתר להאצת הידע וההון הפיננסי.

המרצים שלנו לשוק ההון

ללמוד מהמקצוענים -
אצלך בסלון
פרטים נוספים
X
!שים לב מצוין!
הנייר נוסף לתיק האישי בהצלחה! הנייר נוסף לתיק האישי בהצלחה!
ביטול אישור
מדד ת"א 35 1579.97 0.74%- מדד ת"א 125 1430.49 0.72%- ת"א SME 60 597.33 0.96%- ת"א פיננסים 15 1984.00 1.19%- מחזור כולל במיל' ש"ח 1,264   ת"א נדל"ן 15 533.48 0.66%- מדד דאו ג'ונס 23919.63 1.92%- מדד הנאסד"ק 6894.97 1.07%- שקל/דולר 3.7458 0.21% 18:06:08 , 10/12/2018
כניסה למערכת
X
הרשמה להתנסות
X
צפייה בשיעור וקבלת מידע על הקורס
X

קורס השקעות בשוק ההון

המרצה בקורס: דרור גילאוןדרור גילאון

הצעד הראשון שלך בשוק ההון

הקורס יעניק לך ידע מקיף על המכשירים הנפוצים והחשובים ביותר בשוק ההון. עם סיום הקורס תרגיש ביטחון בתחום ותוכל להשקיע ולהתקדם לקורסי המשך שיהפכו אותך למשקיע מקצועי ומיומן.

הקורס מועבר באינטרנט (WEBINAR) כך שתוכל ללמוד אותו מביתך.
פתיחה ינואר 2018
זמן 18:00-19:00
מפגשים 1+10
ימים ימי שלישי
מחיר 2,500 ₪
מבצע לנרשמים לשני קורסים!צור עמנו קשר לפרטים נוספים

קהל היעד

מיועד למתחילים בשוק ההון המעוניינים להשקיע בישראל ובארה"ב לטווח הבינוני והארוך. אין צורך בידע מוקדם.

אודות המרצה

דרור גילאון, בן 40 בעל ותק של למעלה מ-15 שנה בתפקידים בכירים בחברות המובילות בשוק ההון (התפקיד האחרון מנכ"ל משותף בבית ההשקעות מנורה מבטחים), מתכנן פיננסי אישי, מרצה באקדמיה, בעל טור שבועי בעיתון כלכליסט למעלה משש שנים והבעלים של האתר להאצת הידע וההון הפיננסי.

+ דרור, מדוע לדעתך מספיק ידע בסיסי בקורס ההון בכדי להרוויח יותר כסף ?
ידע שווה כסף זה ברור לנו כשאנו לקוחים את האוטו למוסך או כשאנחנו מזמינים בעל מקצוע הביתה. אותו עיקרון עובד גם בשוק ההון, אלו שאומרים כן באופן אוטומטי ליועץ ההשקעות בבנק, עלולים למצוא את עצמם עם מכשירי השקעה נחותים בזמן שיש להם אפשרויות השקעה שעשויים להניב להם רווחים גדולים בהרבה. מספיק להכיר את היתרונות והחסרונות של כל מכשיר בכדי לדעת לבקש את המוצרים הנכונים, במחיר הנכון בכדי להשיג תוספת של עשרות ולפעמים מאות אלפי שקלים לאורך השנים. זה לפני שדברנו על ניהול תיק השקעות באופן עצמאי.
+ מהו מכשיר ההשקעה החשוב ביותר למשקיע ? מניות, איגרות חוב, מט"ח, קרנות נאמנות, פוליסות חיסכון ?
הכל חשוב והסוד הוא ליצור את התמהיל הנכון. כך למשל איגרות החוב הממשלתיות הצילו את המשקיעים מהפסדים כבדים במשבר של 2008 אבל חשוב להבין למה לצפות והיכן הסיכונים. מי שמשקיע במניות או איגרות חוב קונצרניות באופן ישיר חייב שיטה, אחרת הוא מסתכן בהפסד כואב. לגבי מט"ח, צריך לזכור שאנחנו כישראלים עושים קניות בשקלים כך שהמשקל של המט"ח צריך להיות מוגבל ומנוהל במכשירים הנכונים. קרנות נאמנות ופוליסות חיסכון הם חלק מהמכשירים שמאפשרים קיצור דרך ויש עוד. בקורס עצמו אני נכנס לעומק בכל אחד מהמכשירים וזה נותן הרבה מאוד ביטחון.
+ עם יד על הלב, מה מייחד אותך ממרבית המרצים בשוק ההון ?
קודם כל, ישנם הרבה מרצים מעולים בשוק ההון אבל לצערי לא כולם ניהלו סכומים משמעותיים של כסף בחיים שלהם. כמי שניהל למעלה מ-15 שנה, מיליארדי שקלים בבתי ההשקעות המובילים בישראל אני מביא איתי ניסיון פרקטי עשיר. בנוסף, אני תמיד דואג שהדוגמאות יהיו מהחיים עצמם כך שכולם יוכלו להתחבר, לצמוח וליהנות.
+ מה אתה אוהב לעשות מעבר לתכנון הפיננסי ולהשקעות ?
אני עוסק המון בהתפתחות אישית, נהנה לשמוע הרצאות ולהרחיב את הידע שלי. זה הופך אותי לאבא יותר טוב, מרצה יותר ובסוף, כך אני מקווה, גם לאדם יותר טוב.
+ מה הספר האחרון שקראת ?
The One Thing – הכוח נמצא ביכולת להיות בפוקוס על תחומי המומחיות שלנו. זה כנראה לא מקרי שבן & ג'ריס, רולקס, פרארי ואיינץ כל כך מצליחים. כשעושים משהו אחד ולוקחים אותו עד הסוף הופכים למאסטרים.
+ דרור, שאלה לסיום. מה המסר שלך למשקיעים ?
בבורסה כמו בחיים, אנשים רגילים יכולים להגיע להישגים בלתי רגילים, הכל שאלה של רצון, למידה והתמדה. הקורס הנוכחי ייתן לכם כלים שכבר יאפשרו לכם להיות משקיעים טובים יותר. לאחר שתכירו את המוצרים, תוכלו לדעת מה הכי מעניין אתכם ואז תינעלו על המטרה ותהפכו לאנשים שיודעים לייצר יותר כסף באופן שיטתי. אני מחכה לכם ...

מה נלמד?

 1. 1 שוק ההון בישראל
 2. 2 מבוא לעולם המניות
 3. 3 שיטות לתמחור מניות
 4. 4 אגרות חוב ממשלתיות
 5. 5 אגרות חוב קונצרניות
 6. 6 קרנות נאמנות ותעודות סל
 7. 7 פסיכולוגיה והשקעות – מהן הטעויות הפסיכולוגיות שמחסלות את הרווחים
 8. 8 מכשירי השקעה עם יתרונות מיסויים והשקעתיים
 9. 9 תכנון פנסיוני והגדלת ההכנסה הפסיבית בזמן פרישה
 10. 10 בדרך לרמה הבאה – כיצד לייצר אופטימיזציה בכל אפיק השקעה
 11. הורדת סילבוס מלא

חשוב לדעת

 • הקורס יועבר באמצעות תוכנת וובינר בשידור חי. כל תלמיד יכול לצפות באמצעות המחשב או הטלפון מכל מקום.
 • הקלטות ניתן יהיה לקבל בכל בוקר שלמחרת המפגש המשודר.
 • ניתן יהיה לצפות בהקלטת כל שיעור לאחר סיומו.

תלמידים מספרים